KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374056

nr 1337 4056

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1924, Kyrka. Motivet: 22x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:42:24

13/7 11:19:09 1      Vinnande bud